Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Çocuk Yüzme Ürünleri

  Çocuk Yüzme Ürünleri

  Rookie yüzme koleksiyonu ürünleriyle havuzda ve denizde daha çok eğlen, kendini daha çok geliştir. Suyla yeni tanışacak bebeklerden profesyonel yüzücü olmayı hedefleyen gençlere kadar herkes için en doğru yüzme ekipmanları Rookie'de.

  3 ÜRÜN
  Sırala
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
  • En Yeni
  Filtrele
  adidas Performans %49 indirim adidas Bebek Mayo (0-4 Yaş)

  adidas Bebek Mayo (0-4 Yaş)

  Mayo-Bikini

  85,00 TL 43,00 TL
  SON 2 ÜRÜN
  Geox %60 indirim Geox Çocuk Sandalet J SAND.STORM I - SYNT.LEA
  2 Renk

  Geox Çocuk Sandalet J SAND.STORM I - SYNT.LEA

  Sandalet-Terlik

  220,00 TL 88,00 TL
  SON 2 ÜRÜN
  Geox %60 indirim Geox Çocuk Sandalet J SAND.STORM I - SYNT.LEA
  2 Renk

  Geox Çocuk Sandalet J SAND.STORM I - SYNT.LEA

  Sandalet-Terlik

  220,00 TL 88,00 TL
  SON 2 ÜRÜN

  Yüzme Spor Dalları Arasındaki Popülerliğini Gittikçe Artırıyor

  Geçtiğimiz yıllara kadar yüzme pek fazla tercih edilen bir spor branşı değildi. Adeta yaz aylarında denizde icra edilen bir aktivite gibi görülüyordu. Ancak gerekli yatırımlarla tesis sayısı çoğaldıkça ve sosyal medyayı kullanan yaş aralığı genişledikçe, yüzme sporunun önemi ve gerekliliği anne babalarca fark edildi. Yüzme, spor faaliyeti olmasının yanı sıra okuma yazma gibi herkesin bilmesi gereken bir husus. Belki kendi hayatınızı belki de bir başkasının hayatını kurtarabilirsiniz. Spor dalı olarak ele aldığımızda ise yüzme, vücut gelişimi ve sağlığı adına birçok pozitif yönle karşımıza çıkıyor. Özellikle gelişim çağındaki çocukların, büyürken doğru bir vücut şekline sahip olmaları oldukça önemli bir konudur. Yüzme ile düzgün bir fiziğe sahip olurken, yaşıtları ile de sosyalleşme imkanı bulurlar.
   
  Yüzme sporu sadece bir mayo alarak, suyun üzerinde durabilmek değildir. Havuzda, profesyonellerce tüm koşulları öğrenmesi gereken bir spordur. Bu koşulları yerine getirebilmek için birçok ana başlık ve alt başlık mevcuttur. Öncelikle işe ayaklardan başlayalım. Çocuk yüzme terlik veya çocuk su ayakkabısı olarak iki seçenek mevcuttur. İhtiyacınızı belirledikten sonra Speedo Atami Seasquad SLD IF Çocuk Terlik, Speedo Çocuk Terlik, adidas Çocuk Sandalet Fun I, adidas Çocuk Marvel Spiderman Terlik, Nike Çocuk Solarsoft Thong ve New Balance Çocuk Terlik K2008PP gibi öne çıkan modellerden birini temin ederek ayakları emniyete alabiliriz. Terlik veya su ayakkabısı deyip geçmemek gerekir. Havuzlar oldukça kaygan zeminlere sahiptir. Düşüp yaralanmamak için doğru seçim önemli. İkinci önemli başlık ise çocuk yüzme şort ve çocuk mayo-bikini. Speedo Çocuk Deniz Şort (8-15 Yaş), Speedo Çocuk Mayo Monogram, Speedo ALV Çocuk Mayo, Speedo Divepower Çocuk Mayo (3-15 Yaş), Speedo Çocuk Mayo Monogram ALV (3-15 Yaş), adidas Çocuk Disney Minnie Mayo ve adidas Çocuk Yüzücü Mayosu gibi modeller ister sade tasarımlardan hoşlanan çocuklara isterse de çizgi dizi kahramanlarına sahip modelleri beğenen miniklere fazlasıyla hitap edebiliyor. Giyecekleri tamamladığımıza göre ekipmanlara geçebiliriz. Havuzlarda bone takmak uyulması gereken bir kuraldır. İster kumaş ister plastik çocuk boneleri tercih edebilirsiniz. Speedo Çocuk Bone Polyester Kumaş, Speedo Çocuk Bone ve adidas Çocuk Bone (4-14 Yaş) sınıfında fark yaratan modeller. Ve geldik miniklerin en sevdiği kısma, gözlüklere. Çocuk yüzme gözlükleri miniklerin heyecanla kullandıkları bir ekipmandır. Onların seveceği ve motive olacağı bir model seçmek önemlidir. Speedo Çocuk Yüzücü Gözlüğü, adidas Çocuk Yüzücü Gözlüğü AQUASTORM One-Piece (6-12 Yaş), Speedo Çocuk Futura One Yüzücü Gözlüğü ve Speedo Glide Snorkel Set Çocuk tüm ihtiyacınızı karşılayabilecek ürünler. Daha küçük yaş aralığındaki çocukları, ebeveynler havuza gönderirken tedirgin olurlar, ki bunda sonuna kadar haklıdırlar. Bu tedirginliği ortadan kaldıracak özel ekipmanlar mevcuttur. Speedo Çocuk Kolluk (2-6) Yaş ve Speedo Sea Squad Batmaz Çocuk Can Yeleği havuz veya denizde rahatlıkla kullanılabilen son derece dayanıklı ve güvenli ürünlerdir. Yapmanız gereken gereksinimi belirleyip, doğru ve sağlam ürünlere sahip olarak, çocuğunuzun sağlıklı bir spor deneyimi yaşamasını sağlamaktır. Çocuklar güzeldir ve sağlıklı bir bedeni hak ediyorlar…