Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Under Armour Çocuk Spor Giyim ve Ayakkabı Koleksiyonu

  Under Armour Çocuk Spor Giyim ve Ayakkabı Koleksiyonu

  Rookie'nin özel Under Armour çocuk koleksiyonu ile en iyi atletler artık daha da iyi.

  Under Armour Çocuk Spor Giyim ve Spor Ayakkabı Koleksiyonu ile İçindeki Sporcuyu Keşfet

  Kısmen yeni bir marka olmasına rağmen en eski spor giyim, ayakkabı ve aksesuar markalarını yakalayan ve dünyanın en başarılı sporcularının beğenisini kazanan Under Armour, çocukların sporu daha çok sevmesi ve daha başarılı olması için özel çocuk koleksiyonu ile Rookie’nin yelpazesine katıldı.
  1996 yılında “Tüm atletleri daha iyi yapmak” misyonuyla yola çıkan Under Armour, çocuk spor giyim ve ayakkabı ürünleri ile yeni jenerasyonun sağlıklı ve mutlu yetişmesi için, ürünlerinin üretiminde en yeni teknolojileri kullanıyor. Under Armour çocuk tişört, şort, tayt, eşofman ve ceket ürünleri, yüksek performans ve dayanıklılık için UA Tech adındaki kendine has teknolojiyi kullanır. Bu teknoloji hızlı ter emme ve serinletme özelliğinin yanında yumuşak ve esnek yapısıyla hareket özgürlüğü ve konfor da sağlar.
  Tüm spor dallarında geniş ürün yelpazesi bulunan Under Armour, çocuk basketbol ayakkabısı modellerinde tutuşu ve sıçramayı geliştiren yastıklamalar ve ayağı koruyan EVA dolgular kullanır. Under Armour çocuk koşu ayakkabıları en hızlı gençleri daha da hızlı hale getirmek için tabanlarında UA Heroflex yapı bulundurur ve daha güvenli bir koşu deneyimi sağlar.
  Gençlerin sadece pistlerde ve sahalarda değil sokakta da sportif tarzı sergileyebilmesi için tasarlanan Under Armour çocuk ürünleri modern, enerjik ve eğlenceli tasarımlara sahiptir. Tarzını tamamlaman için gereken Under Armour çocuk çanta, şapka, eldiven ve diğer aksesuar ürünleri de Rookie’nin çok özel Under Armour çocuk koleksiyonunda seni bekliyor.