Güçlü efekte sahip olan, tarz tamamlayıcı küpeleri ister minimal ister büyük boyutlarda tercih edebilir ve stilinizi tamamlayabilirsiniz. Küpeler, yeri geldiğinde şık kombinleri sadeleştirirken, yeri geldiğinde sade kombinlerimizi şıklaştıran tamamlayıcı bir aksesuardır. Bu nedenle, stilimizin olmazsa olmazı oldukları söylenebilir. Hatta tek küpeden çok, birkaç küpeyi aynı kulağa takabilirsiniz. Büyükten küçüğe sıralanan bir küpe kombinasyonu, kulağında birden fazla delik olanlar için tarz bir seçim olabilir.
Daha önceki yıllarda sıkça gördüğümüz halka küpeler, bu sezon da en trend parçalar haline gelmiş durumda. Halka küpeleri ister büyük boyutlarda, ister küçük boyutlarda kullanarak, stilinizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle küçük halka küpeleri, yan yana 2 – 3 tane takarak spor bir şıklık yaratmanız mümkün. İster gümüş küpe, ister altın halka küpe modelleri ile zarafetinizi ortaya çıkartabilirsiniz.
Bulunduğunuz ortamda göz kamaştırmak istiyorsanız, tercihinizi cool taşlı küpelerden yana kullanabilirsiniz.  Taşlı küpelerinizde, taş olarak ister inci taşlar, ister tek taşlı küpeler tercih edebilirsiniz. Ancak, bu sezon özellikle inci taşlı küpelerin çok trend olduğunu söyleyebiliriz. Hem şık, hem de spor tarzlarda tercih edebileceğiniz bir model olduğu için, oldukça da kullanışlıdır. İnci küpelere alternatif olarak, damla taşlı küpeler de sezonun en moda küpeleri arasında yer alıyor. Ayrıca, ufak taşlı küpelerden de yine gümüş küpe veya altın ya da rose küpe seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.  Özellikle saçlarınızı topladığınızda, damla taş küpelerinizi ön plana çıkartmanız çok şık olacak.
Bulunduğunuz mekanın parlayan yıldızı olmak istiyorsanız, tercihinizi gösterişli sallantılı küpelerden yana kullanabilirsiniz! Çok fazla küpe modeli seçeneği olmasına rağmen, sallantılı küpeler her zaman en sevilen ve tercih edilen küpeler arasında yerini alıyor. Sallantılı küpe modellerinde bu sezon, geçtiğimiz sezonda da olduğu gibi püsküllü modeller ön plana çıkıyor. Rengarenk püsküllü ve sallantılı küpeler ile, hem gece şıklığını hem de gündüz şıklığını yakalayabilirsiniz. Ayrıca zincirli sallantılı küpeler de zarif ve estetik görünümleri ile her kadının vazgeçilmezi diyebiliriz. Ben gümüş taşlı küpelerden vazgeçemem derseniz, her iki özelliği de sallantılı bir küpe de yakalamanız mümkün.
Son olarak, uzun zamandır trend olan başka bir küpe modelinden bahsetmek istiyoruz: Kıkırdak küpe. Hızma kullanmaktan çekinenler için kıkırdak küpe modası hala güzel bir alternatif olmaya devam ediyor. Kıkırdak küpelerde, daha sade ve hafif küpeler tercih etmenizi öneririz. Hızma kullanmayı sevenler içinse, hızmaların bu sezon da çok popüler olduğunun müjdesini verebiliriz!

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
SİPARİŞİ TAMAMLA ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL