Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Çocuk Spiderman Ayakkabı, Çanta ve Koleksiyonu

  Çocuk Spiderman Ayakkabı, Çanta ve Koleksiyonu

  Çocuk Spiderman Ayakkabı modelleri, Çanta ve Koleksiyon ürünleri

  1 ÜRÜN
  Sırala
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
  • En Yeni
  Filtrele

  Spiderman Koleksiyon Ürünleriyle Kostümü Tamamla, Süper Kahraman Ol

  Tüm dünyada ve ülkemizde en çok bilinen ve en beğenilen, çocukların en fazla özendiği ve oyunlarında canlandırdığı Marvel süper kahramanlarının başında gelen Spider Man ya da Türkçe adıyla Örümcek Adam, şakacı kişiliği, gevezeliği, çevikliği ama en çok da iyileri korumayı görev edinen sorumluluk sahibi karakteriyle öne çıkıyor, çocuklara pek çok açıdan iyi örnek oluyor. İlk çizildiği 1962 yılından beri popülerliğini yitirmeyen ve yaratıcısı Stan Lee’ye büyük şöhret kazandıran Spider Man, o günden bu yana kostümünü pek çok kez değiştirse de tarzını hep korudu.

  Şimdi de Rookie olarak genç kahramanlara hayallerinin süper kahramanı olmak için ihtiyaç duydukları en yeni ve harika kostümü giyme fırsatı sunuyoruz. Tam anlamıyla baştan ayağa Örümcek Adam temasına bürünmek bu koleksiyonla çok kolay. Örümcek Adam kostümü koleksiyonundaki her bir parça birbirinden güzel ve rahat.

  Spiderman ayakkabısı harika tasarımını antimikrobiyal OrthoLite iç astar, bele ve omurgaya destek olan EVA orta taban, ayak gelişiminin sağlıklı sürmesine katkı sağlayan adiFIT iç taban gibi en yeni ve gelişmiş teknolojilerle donatıldı. Örümcek Adam ayakkabısı çocuğunuzun gün boyunca keyifle ve güvenle koşup oynamasını sağlıyor.

  Spiderman eşofman altı, Spiderman eşofman üstü ve Spiderman eşofman takımı Fransız havlu kumaşının müthiş rahatlığını çocuğunuza sunuyor, onun en keyifli oyunları oynarken terli kalıp hasta olmasını önlüyor, göz alıcı tasarımıyla neşesini yerine getiriyor. Örümcek Adam eşofmanı, üzerindeki harika baskılarla, tam da “Spidey”i seven çocuklar için.

  Spiderman tişörtü dev baskısı ve çok havalı tasarımıyla çocuğunuzun kendini harika hissetmesini, nefes alan ince kumaşıyla yaz boyunca terlemeden koşup oynamasını sağlıyor. Örümcek Adam tişörtü Spiderman kostümü koleksiyonun en karizmatik parçası olarak da öne çıkıyor.

  Spiderman sırt çantası su geçirmez ve yırtılmaz kumaşıyla, pek çok iç cebi ve iki büyük gözüyle çocuğunuzun tüm eşyalarını rahatça alıyor, yastıklamalı omuz askıları ve sırt kısmı sayesinde bel ağrılarına yol açmıyor, omurgaya baskı yapmıyor. Örümcek Adam çantasıyla okulun en popüleri olmamak imkansız.

  Spiderman şapkası yaz boyunca yüzünü ve başını güneşten koruyor, çocuğunuzun keyifle oyununa devam etmesini sağlıyor, nefes alan dokusuyla terletmiyor, harika tasarımıyla arkadaşları arasında fark edilmesini sağlıyor.

  Örümcek Adam hayranı çocuğunuzu mutlu etmeniz şimdi çok kolay. Koleksiyonu tamamlayın, çocuğunuz baştan ayağa tam anlamıyla Spider-Man’e dönüşsün, hayallerinin ve oyunlarının tadını çıkarsın.