Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Speedo Çocuk Spor Giyim Mağazası

  Speedo Çocuk Spor Giyim Mağazası

  Mayodan şorta, havuz gözlüğünden palete hem yüzme sporunda profesyonelleşmek isteyen gençler hem de suyla yeni tanışan küçükler için Rookie Speedo çocuk koleksiyonunda aradığınız her şey var.

  13 ÜRÜN
  Sırala
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
  • En Yeni
  Filtrele
  Speedo YENİ SEZON Speedo Çocuk Terlik

  Speedo Çocuk Terlik

  Sandalet-Terlik

  74,50 TL
  SON 1 ÜRÜN
  Speedo YENİ SEZON Speedo Çocuk Bone Polyester Kumaş
  2 Renk

  Speedo Çocuk Bone Polyester Kumaş

  Bone

  13,50 TL
  SON 2 ÜRÜN
  Speedo YENİ SEZON Speedo Çocuk Bone Polyester Kumaş
  2 Renk

  Speedo Çocuk Bone Polyester Kumaş

  Bone

  13,50 TL
  SON 2 ÜRÜN
  Speedo YENİ SEZON Speedo Çocuk Polyester Bone

  Speedo Çocuk Polyester Bone

  Bone

  29,50 TL
  SON 1 ÜRÜN
  Speedo YENİ SEZON Speedo Çocuk Su Ayakkabısı

  Speedo Çocuk Su Ayakkabısı

  55,50 TL
  SON 1 ÜRÜN
  Speedo YENİ SEZON Speedo Çocuk Bone
  3 Renk

  Speedo Çocuk Bone

  Bone

  23,50 TL
  SON 2 ÜRÜN
  Speedo YENİ SEZON Speedo Çocuk Bone
  3 Renk

  Speedo Çocuk Bone

  Bone

  23,50 TL
  Speedo YENİ SEZON Speedo Çocuk Bone
  3 Renk

  Speedo Çocuk Bone

  Bone

  23,50 TL
  Speedo YENİ SEZON Speedo Çocuk Bone Sea Squad

  Speedo Çocuk Bone Sea Squad

  Bone

  19,50 TL
  SON 1 ÜRÜN

  Speedo ile Yüzme Çok Daha Keyifli ve Eğlenceli

  Büyüme çağının diğer adı olan çocukluk, çok hassas ve üzerinde durulması gereken konu ve durumları kapsayan bir dönemdir. Bu konuların en önemlilerinden biri fiziksel gelişimdir. Çocukların doğru ve düzgün bir fiziğe en önemlisi sağlıklı bir bedene kavuşmaları anne babaların temel amacıdır.Sağlıklı bir vücut aynı zamanda sağlıklı günlerin garantörüdür. Yüzme sporu ise çocukların doğru bir fizyolojik gelişim sağlamasında kilit rol oynayabilir. Hem oldukça zevklidir hem de kişiye kendi kendini tanıtması hususunda oldukça önemlidir. Aynı zamanda yüzme bir insanın hayatında mutlaka öğrenmesi gereken birkaç şeyden bir tanesidir.

  Yüzme sporunun da elbette kendine has bir modası ve ekipmanları vardır. Bu ekipmanlar amaca ve yaşa göre değişiklik gösterir. Yüzme ekipmanlarınoktasında ise Speedo farkını her zaman ortaya koyan bir kuruluş. Birbirinden göz alıcı ve kaliteli ürünleriyle hem tatilde, denizde hem de yüzme sporunda kullanıcıların beğenisini kazanmış durumda.  Bu geniş ürün yelpazesinden daha detaylı bahsetmemek elde değil. Elbette söze Speedo Mayo-Bikini veSpeedo Şort kategorisi ile başlayacağız. Bu kategoride eşsiz tasarımlar, çarpıcı renklerle bütünleşmiş. En çok göze çarpan modeller ise Speedo Çocuk Mayo ESS Logo, Speedo Çocuk Mayo Monogram, Speedo Divepower Çocuk Mayo, Speedo Aquadive Çocuk Mayo, Speedo Powersprint Çocuk Mayo veSpeedo Çocuk Deniz Şort. Kıyafet konusunu hallettiğimize göre sıra ayaklara geldi. Speedo Çocuk Sandalet-Terlik ve Speedo Çocuk Su Ayakkabısısağladığı mükemmel avantajlarla ön plana çıkıyor. Hem ayakları koruyor hem de kayıp düşmeleri engelliyor. Çocuğunuz gönül rahatlığıyla ıslak zeminlerde, dilediğince oynayabilir ve eğlenebilir. Speedo Aksesuar ve Malzemeler ise üç ana başlıkta toplanacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Bu üç başlıktan bir tanesi Speedo Yüzücü Gözlüğü. Bu başlıkta öne çıkan modeller SPEEDO JET V2 GOG JU ASSORTED, Speedo Çocuk Futura One Yüzücü Gözlüğü, Speedo Çocuk Yüzücü Gözlüğü Sea Squad, Speedo Çocuk Yüzücü Gözlüğü Futura Biofuse Gog. Hem zararlı ışınlardan koruyor olmalarından sebep hem de suda daha rahat yüzmek ve gözleri açamamak noktasında ideal. Bir diğer ana başlık ise Speedo Yüzme Malzemeleri. Bu kalemde iseSpeedo Çocuk Yüzme Tahtası, Speedo Çocuk Kolluk ( 2 - 6 ) Yaş, Speedo Glide Snorkel Set Çocuk, Speedo Sea Squad Çocuk Çanta Yüzücü Gözlüğü Bone Set ve So Çopeedcuk Biofuse Kısa Palet farkını tam manasıyla ortaya koyuyor. Gereken tüm spesifik ihtiyacı sağlıyor. Ve son olarak havuz için ve denizde saçlarını korumak isteyenler için Speedo Bone başlığı imdada yetişiyor. Speedo Çocuk Bone Polyester Kumaş, Speedo Çocuk Silicon Bone ister kumaş ister silikon herkesin tercihine göre kendini ayarlamış durumda.

  Speedo bunları piyasaya sunarken, size sunacak satış noktası ise Rookie.com’dan başkası değil. İndirimli havuz malzemeleri, ucuz yüzme ürünlerini bu noktadan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Haydi durma, gereken ekipmanı sağla, gönder çocuğunu denize veya havuza…