Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Slipstop Çocuk Deniz ve Havuz Ayakkabıları

  Slipstop Çocuk Deniz ve Havuz Ayakkabıları

  Çocuklar Slipstop Deniz ve Havuz Ayakkabıları ile hem eğleniyor hem güvenle oynuyor.

  0 adet ürün bulundu.

  Yazın Yeni Neşesi Slipstop Çocuk Deniz ve Havuz Su Ayakkabıları
   

  Çocuklar su gibi berrak ve saf olduklarından en çok suda oynadıkları vakit mutlu olurlar. Arkadaşlarıyla suda, oyun alanlarında yada evde enerjilerinin gerektirdiği gibi durmadan hareket ederler. Bu hareketlilik zaman zaman tehlikeli noktalara ulaşabilir. Tehlikenin nedenleri arasında elbette beşeri faktörler mevcuttur ancak ıslak ve kaygan zeminlerin oranı da unutulmamalıdır. Ebeveynler, yavruları ıslak zeminde iken çoğu zaman tedirgindirler.

  Slipstop bu tedirginliği ortadan kaldırmayı ve kayıp düşme riskini en alt seviyelere çekmeyi planlıyor. Geliştirdiği yüksek teknolojili ürünlerle bunu başarıyor.Slipstop kaymaz su ayakkabıları tam da bu amaç için tasarlandı. Daha detaylı bahsedecek olursak, kaymaz taban sayesinde denizde, kumsalda, havuzda, ev ortamında yada banyoda yani aklınıza gelebilecek hemen hemen her yerde ve zeminde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Suda kaymazken, plajda koruyu özelliği ile kumdaki sıcaklığın ayaklara ulaşmasını önler. Çorap kadar rahat bir kullanım hissi veren Slipstop su ayakkabıları, muhteşem kumaşı sayesinde konforun sınırlarını zorluyor. Bu özel kumaş son derece esnek ve rahat olduğundan her türlü harekete olanak tanır. Başka bir deyişle hareket özgürlüğünün kapılarını aralamaya yardımcı olur. Nefes alabilen yapısı sayesinde ayaklar terlemez. Slipstop su ayakkabıları ıslandıktan sonra çok kısa bir sürede hızlıca kurur. Bu özel ürün kullanılırken çok dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Havuz gibi yerlerde kullanılan klor vb. kimyasal maddeler ürünü zamanla yıpratacağı için çıkarıldıktan sonra kısa bir süre içinde el ile ılık su ve beyaz sabun ile yıkanmalıdır. Her kullanımdan sonra güneş yağı gibi tüm kozmetiklerden arındırıldığından emin olunmalıdır. Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, sıcak su, deterjan, çamaşır suyu ve ağartıcı gibi temizlik malzemeleri ile yıkanmamalıdır. Islak veya kuru hiçbir şekilde plastik ürünler içerisinde bırakılmamalı, muhafaza edilmemelidir. Hem kız ve erkek hem de ortak kullanılan modelleri mevcuttur. Kızlar için olan Slipstop Çocuk Havuz ve Deniz Ayakkabısı Dizzy, Slipstop Çocuk Havuz ve Deniz Ayakkabısı Sweet Heart veSlipstop Çocuk Havuz ve Deniz Ayakkabısı Peace Junior modelleri oldukça seviliyor ve tercih ediliyor. Erkekler için ise öne çıkan modeller Slipstop Çocuk Havuz ve Deniz Ayakkabısı Racing, Slipstop Çocuk Havuz ve Deniz Ayakkabısı Funnyballs ve Slipstop Çocuk Havuz ve Deniz Ayakkabısı Safari. Her modelde çocukların bayılacağı ve giyerken mutlu olacağı detaylar yer alıyor.

  Sizde Rookie.com.tr aracılığı ile çocuğunuza Slipstop su ayakkabısı yada başka bir deyişle deniz ayakkabısı alabilir, onun suda oynayışını, düşecek korkusu olmaksızın, keyifle izleyebilirsiniz. Unutmayın, çocuklar her güzel şeyi hak eder.