Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Skechers Çocuk Ayakkabı

  Skechers Çocuk Ayakkabı

  Her adımda ışıklar saçan, benzersiz bir rahatlık sunan Rookie Skechers çocuk spor ayakkabılarıyla çocukların oyunları daha neşeli, ayakları daha sağlıklı.

  Neden Skechers Çocuk Ayakkabı

  Skechers Çocuk Ayakkabıları Hafiflik ve Konfor Konusunda Fark Yaratıyor

  Amerika’dan çıkıp, tüm dünyayı etkisi altına alabilen ender ayakkabı markalarından biri olan Skechers spor ayakkabıları, maksimum seviyedeki hafifliği ile adeta bulutların üzerinde yürüme hissi uyandırıyor. Bu eşsiz hafifliği, üst düzey sağlamlık ve konfor da takip edince ortaya vazgeçilmez bir ayakkabı çıkıyor. Yetişkinler için olan modellerinin yanı sıra çocuklar için özel olarak tasarlanan muhteşem Sheckers çocuk ayakkabıları da mevcut. Skechers çocuk ayakkabılarında, yetişkinlere kıyasla daha renkli ve detaylı çizgileri tercih ediyor. Skechers ışıklı ayakkabıları ile çocukların gönlünü fethediyor. Skechers Işıklı Ayakkabı Ipox, Skechers Işıklı Ayakkabı Shuffles Girl Groove bu modellerin öncüsü konumunda. Her adımda yanan ışıkları hem giyen minikleri hem de görenleri büyülüyor.

  Skechers ayakkabı modellerinin dışında, iki önemli kategori ile de göz dolduruyor. Skechers terlik ve Skechers sandalet gibi kategorilerde oldukça takip ediliyor ve sevilerek giyiliyor. Sandaletlerde yer alan özel kumaşlar neticesinde miniklerin yaşayabileceği olası ayak rahatsızlıklarının önüne geçmek hedefleniyor ve aynı zamanda bu rahat kumaşlar ile uzun süreli kullanımlarda dahi ayaklar ağrıdan sızıdan uzak tutuluyor. Skechers’ın öncelikli hedefi çocukların sağlığını korumak olduğundan, terliklerde ise öncelik miniklerin kayıp düşmemesi. Bunu sağlayabilmek için direnaj deliklerine sahip ergonomik orta taban ve yere sıkı sıkı tutunup kayıp düşmeleri önleyen kauçuk alt taban tercih ediliyor. İster sokakta isterse de havuzda çocuklar gönül rahatlığıyla kullanabiliyor.

  Skechers Türkiye attığı önemli adımlarla, geçtiğimiz yıllara oranla tüketicilerin ürünlere ulaşılabilirliğini bir hayli artırmış durumda diyebiliriz. Hemen hemen her spor mağazasında Skechers ürünlerine rastlamak olası. Skechers’a sadece klasik mağazalardan ulaşmak yerine internetten de erişmek isteyen müşterilere müjdeli bir haberimiz var. Skechers online satış yapan sitelerde de ürünlerini ulaştırmakta geri kalmıyor. Bu sitelerde en ucuz Skechers çocuk spor ayakkabısı fiyatlarını bulmak mümkün. Düzenli takip edildiği taktirde indirimli Skechers çocuk ayakkabılarını bulmak da oldukça basit durumda. Shechers satış yapan siteler arasında ise Rookie’yi ayrı bir yere koymak gerekir. Gerek geniş ürün yelpazesi gerekse de samimi hizmet anlayışıyla, kullanıcılarının yüzünü güldürüyor, alışverişten keyif aldırıyor.