Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Okul Çantaları

  Okul Çantaları

  Sınıfa yepyeni ve havalı çantanla dön, Rookie okul çantaları ile herkesi kendine hayran bırak.

  3 ÜRÜN
  Sırala
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
  • En Yeni
  Filtrele

  Rookie Okul Çantaları ile Sınıfa Yepyeni Bir Tarzla Dönün

  Okulların açılma tarihi yaklaştıkça öğrencilerin de velilerin de heyecanı artıyor. Çocukların keyifli ve rahat bir yıl geçirmesi için okul alışverişi bilinçli bir şekilde yapılmalı. Okul alışverişinin en önemli kalemlerinden biri de çocukların her gün sırtlarında taşıyacakları sırt çatası. Çocukların ve velilerin okul çantaları konusunda zaten belli beklentileri var fakat çocukların sağlıklı gelişebilmeleri için okul çantasının ne kadar rahat ve bedene uygun olması gerektiğini biliyor musunuz?

  Rookie sırt çantaları öğrencilerin sırt, omuz, omurga ve bel sağlıkları ile kemik gelişimleri üzerinde olumlu etkisi olan ürünlerden oluşuyor. Nike okul çantaları ve Jordan okul çantaları omuz askılarında yükü emen, omza ve sırta binen yükü dağıtan Air Max yastıklama teknolojisini kullanıyor. Böylece çocuklar sırtlarındaki yükten olumsuz etkilenmiyor, okula keyifle gidip eve keyifle dönüyor. adidas okul çantaları sırta, omurgaya ve bele destek olan dolgulu sırt kısımları sayesinde çocukların duruşunu düzeltiyor, ileri yaşlarda ortaya çıkabilecek kamburluk riskini şimdiden azaltıyor.
  Sağlıklı ve çocukların beden gelişimine uygunluktan sonra okul çantası için en önemli ikinci özellik çok yönlü kullanışa sahip olması ve dayanıklılığıdır. Nike okul çantası, adidas okul çantası ve Jordan okul çantası modellerinin tamamı su geçirmez ve yırtılmaz malzemeden üretilmiştir. Nike Halfday okul çantası modelleri çıkarılabilir ek kalemlik özelliğiyle kullanışlılıkta öne çıkarken Nike Cheyenne okul çantaları çok sayıda fermuarlı gözleri, file cepleri ve iç bölmeleriyle eşyaları kolayca organize etmeye imkan tanırken Nike Classic okul çantaları ise küçük boyutları ve şirin tasarımlarıyla özellikle okula yeni başlayan öğrencilerin severek kullandığı okul çantası modelleridir. adidas okul çantaları içinde 3 stripe extra small ve BP Power modelleri öne çıkarken Jordan okul çantası modelleri önlerindeki büyük Jumpman logoları, içlerinde laptop bölmeleri ve ekstra dayanıklı malzemeleriyle yalnızca okulda değil seyahatte ve antrenmanda da kullanışlıdırlar.

  Tüm bu özelliklerden sonra sıra tasarıma geldiğinde ise sade ve minimal dizaynlardan sportif çizgilere ve çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerin baskılarıyla renklenmiş Reebok okul çantalarına kadar geniş bir yelpaze sizi karşılıyor. Frozen Elsa okul çantası, Nemo okul çantası, Spiderman okul çantası gibi özel koleksiyon ürünleriyle çocuklar okula mutlu ve heyecanlı dönüyor.