Okul Ayakkabısı

Okul Ayakkabısı

Okula yepyeni tarzınla ve en sevdiğin ayakkabıyla dönmeye hazır mısın?
312 ÜRÜN
Sırala
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
  • En Yeni
Filtrele

Rookie Çocuk Okul Ayakkabıları ile Sınıfta Rahatlığın ve Tarzın Tadını Çıkar

Çocuklar günün büyük bölümünü okulda, ayaklarında ayakkabılarıyla geçiriyorlar. Hem giydikleri sürenin uzunluğu, hem bu sürede yaptıkları aktiviteler hem de yorucu dersler boyunca rahat edebilmeleri için okul ayakkabısı modelinin dikkatle seçilmesi çok önemli. Çocukların ayak gelişimleri sürdüğünden doğru okul ayakkabısını seçmek daha da önemli bir hale geliyor. Rookie ise çocukların en doğru okul ayakkabısını seçmesine yardımcı oluyor.

Okula yolunda ve normal dersler sırasında, her türlü hava şartına dayanabilecek, hem rahat hem de dayanıklı günlük çocuk spor ayakkabısı modellerini tercih etmelisiniz. Nefes alan deri ya da kumaş malzemelerden üretilmiş, tabanı iyi tutuş sağlayan ve çabucak yırtılıp açılmayacak bir ayakkabı ile çocuğunuz eğitim yılı boyunca rahat edecektir.

Çocuklar yalnızca rahatlığa değil, tasarıma da dikkat ederler. Yeni ve farklı modellerden oluşan Rookie çocuk okul ayakkabısı koleksiyonunda her zevke hitap edecek onlarca model ve renk seçeneği bulacaksınız.

Elbette bir ayakkabının uzun süre dayanması ve çocuğu mutlu etmesi doğru kullanılmasına da bağlıdır. Çocuğunuz gün içinde yaptığı farklı aktivitelere göre değişik ayakkabılara ihtiyaç duyacaktır. Günlük çocuk spor ayakkabılarıyla futbol ya da basketbol oynamak, koşu gibi yer ile temasın çok önemli olduğu sporları yapmak sakatlanma riskini artırır. Bu sebeple her spor dalı için farklı çocuk spor ayakkabı modelleri geliştirilmiştir. Genel beden derslerinde çocuk koşu ayakkabıları rahatlıkla kullanılabilir. Eğer çocuğunuz bir sporla ilgileniyorsa buna uygun özel modelleri tercih etmeniz daha doğru olur. Rookie çocuk futbol ayakkabısı, çocuk basketbol ayakkabısı, çocuk voleybol ayakkabısı ve çocuk tenis ayakkabısı modelleriyle her türlü ihtiyaca yanıt veren geniş bir koleksiyona sahiptir.