Çocuk Neymar Jr Krampon ve Koleksiyon

Çocuk Neymar Jr Krampon ve Koleksiyon

Neymar'ın oyun tarzını beğenen genç futbolseverler Rookie Hypervenom Neymar Jr Koleksiyonu ile sahanın yıldızı oluyor.

Neymar Jr Hypervenom Serisi ile Maçın Yıldızı Ol

Neymar da Silva Santos Júnior yetenekli, hırslı ve çalışkan sporcuların genç yaşta nasıl başarılara imza atabileceğinin en iyi örneklerinden. 20’lerinin başında Puskás, Altın Top gibi pek çok öldüle kavuşan ve dünyanın en iyi kulüplerinden birine transfer olan Neymar, başarısını çok çalışmasına ve doğru ekipmanı kullanmasına borçlu.


Nike Hypervenom serisi de Neymar’ın başarısının ardındaki teknik ve tasarımsal birikimi gençlere sunuyor. Rookie Neymar koleksiyonunda yer alan Hypervenom çocuk krampon ve Hypervenom çocuk halı saha ayakkabısı modelleri top ile temas yüzeyini artıran asimetrik bağcık sistemi, top ile ayakkabı arasındaki tutuşu artırarak top kontrolünü kolaylaştıran yarıklı, 3 boyutlu dış yüzeyi ve zemine göre değişen, ayağın her noktası için en doğru tutuşu sağlayan çivili tabanları ile sahada daha hızlı ve çevik olmanızı kolaylaştırıyor. Hypervenom Phade, Hypervenom Phelon, Hypervenom Phantom gibi modellere sahip olan Neymar çocuk krampon ve Neymar çocuk halı saha ayakkabısı koleksiyonu her zemin ve oyun tarzı için farklı yaklaşımlarla geliştirildiler. Hücum oyuncuları gözetilerek tasarlanan Nike Hypervenom çocuk futbol ayakkabıları ince yapılı, alçak burunlu ve hafif yapılarıyla öne çıkıyor, daha iyi çalım ve isabetli şutlar için top ile temas yüzeyini ve tutuşu artırıyor.


Futbola gönül vermiş ve en iyilerden birinin izinden gitmek isteyen tüm çocuklar ve gençler Rookie Neymar çocuk krampon ve Neymar çocuk halı saha ayakkabısı koleksiyonu ile oyunlarını geliştirebilir, maçın yıldızı olabilir, hayallerine daha kolay ve çabuk ulaşabilir. Siz de Rookie’nin ücretsiz kargo, iade ve değişim avantajlarıyla Neymar çocuk krampon ve Neymar çocuk halı saha ayakkabılarını alın, profesyonel futbolun tadına varın.