Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Çocuk Lionel Messi Krampon, Forması ve Koleksiyonu

  Çocuk Lionel Messi Krampon, Forması ve Koleksiyonu

  Çocuk Grubu için özel tasarlanmış Lionel Messi halı saha Ayakkabı, Krampon, Tişört, Forma ve tüm Koleksiyonu bir arada

  Neden Messi Krampon

  Rookie Messi Krampon ve Halı Saha Ayakkabıları ile Tüm Rakiplerini Kolayca Geç

  Dünyanın en iyi takımlarından birinde oynamak ve yıllarca zirvedeki yerine korumak çok sıkı çalışmayı ve alabildiğin tüm desteği almayı gerektirir. Lionel Messi’de bunların ikisinde de bolca var. Genç futbolseverlere sunduğumuz Rookie Messi koleksiyonu, Messi çocuk krampon ve Messi çocuk halı saha ayakkabısı ürünleri ile yeni futbol yıldızlarının yetişmesine katkı sağlıyoruz.


  Çocuklar hayran oldukları kişilerle aynı giyinmek, onlar gibi hissetmek ister. Messi çocuk krampon, Messi çocuk halı saha ve Messi çocuk tişört gibi ürünlerle çocuklar ve gençler hem üstün teknolojinin getirdiği performanstan yararlanıyor hem de daha mutlu ve hırslı oynuyor. Sahada göz alıcı hızda ve kusursuzca hareket etmek için Messi’nin deneyimlerinden yararlanılarak geliştirilen adidas Messi çocuk krampon ve Messi çocuk halı saha ayakkabıları top kontrolü, tutuş, çeviklik, rahatlık, ayak sağlığı ve tasarım yönlerinden mükemmeli sunuyor. Messi çocuk tişörtü, Messi çocuk şortu, Messi çocuk eşofman gibi spor giyim ürünleri çocukların ve gençlerin spor yaparken daha konforlu ve performanslı olmasını sağlarken Messi futbol topu, Messi dizliği, Messi çocuk çorabı gibi aksesuarlar da oyundan alınan zevki katlıyor.


  Geleceğin futbol yıldızlarına en iyi ekipmanları sunan Rookie sayesinde Messi çocuk krampon, Messi çocuk halı saha, Messi çocuk eşofman, Messi çocuk tişört ve diğer tüm koleksiyon ürünlerine indirimli fiyatlarla, ücretsiz kargo avantajı ve 30 gün içinde iade kolaylığıyla sahip olabilirsiniz.