Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Çocuk Lebron James Ayakkabı, Tişört ve Şort

  Çocuk Lebron James Ayakkabı, Tişört ve Şort

  Çocuk grubu Lebron James Ayakkabı, tişört, Şort ve Koleksiyon ürünleri

  0 adet ürün bulundu.

  NBA Kralı Lebron James Koleksiyonu Rookie'de


  İki şampiyonluk, toplamda altı MVP, iki olimpiyat altın madalyası, bir sayı krallığı ve daha bir dolu rekor ve ödül. Tüm bu destansı başarı hikayesi, tüm başarı hikayeleri gibi, elbette tek bir küçük adımla başlamış olmalı. Fakat Yılın Çaylağı ödülünü aldığı günden bile çok önce "King James"in NBA'in en büyük yıldızlarından birisi olacağı belliydi.
   
  Ligdeki ilk maçından beri basbetbol severlerin en ilgiyle takip ettiği isimlerin başında gelen LeBron James, çocukların da hayran olduğu bir figüre dönüştü. Özellikle rakip defansı muazzam gücüyle zorladığı hücumlarıyla beğeni toplayan LeBron James, herkesi kendine hayran bırakmayı başardı. Aynı zamanda bir Ohiolu olarak ilk takımının Cleveland Cavaliers olması da taraftar desteğinin hızla büyümesini sağladı.
   
  Ne kadar beğeni toplasa da ve finallere kadar çıkmayı başarsa da Cleveland ile şampiyonluk yakalayamayan LeBron James, Miami Heat ile dört sezonda iki kez şampiyonluğu tattıktan sonra yarım kalan işini tamamlamak ve hayranlarına vefa borcunu ödemek için eski takımına geri döndü. Kafasına koyduğunu eninde sonunda başaran, hırsla ve ısrarcı bir oyuncu olarak bu zaten tam da LeBron James'ten beklenecek hareketti.
   
  Spor yalnızca bedensel yetenek değildir. İnancın ve tutkunun başarılı olmaktaki rolünü çok iyi bilen Nike spor giyim ve spor ayakkabılarında her zaman bu anlayışı savunmuş, bir yıldızın adıyla ürettiği her spor ürününde o yıldızın başarılı olmasını sağlayan gerçek sebepleri vurgulamıştır. LeBron James'in başarısının ardında da bireysel başarı hırsı ve takıma sadaketin mükemmel bir birleşimi var. LeBron James hayranlarının, onun oyun stiline ulaşmaya çalışırken bu hırs ve inancı da unutmamalarını isteyen Nike LeBron 13 basketbol ayakkabısı, Hyper Elite eşofman üstü hatta LeBron baskılı tişörtlerinde bile kusursuz bir tasarımın ve en üstün performansın peşine düştü. LeBron Ultimate şort ve tişört Dri-FIT teknolojili çok özel kumaşlarıyla en zorlu antrenmanlar boyunca sizi destekliyor. Lebron Ultimate Hyper Elite eşofman üstü ise en sert kış koşullarında dahi antrenmanınızı aksatmanıza izin vermiyor, Therma-FIT kumaşıyla zaten kışı size hiç hissettirmiyor.
   
  LeBron "King" James'in oyununa ve sportmen karakterine hayran basketbol tutkunları tüm antrenmanları boyunca, başarıya giden yollarının her adımında, Nike Lebron koleksiyonu ürünleriyle kendilerini aşıyor, yeteneklerinin yeni sınırlarını ve aslında hiçbir sınırın olmadığını keşfediyor.