Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Çocuk Koşu Ayakkabı ve Koleksiyonu

  Çocuk Koşu Ayakkabı ve Koleksiyonu

  Performansını artıracak Rookie çocuk koşu ayakkabıları ve koşu giyim ürünleri ile sana rüzgar bile rakip olamaz.

  30 ÜRÜN
  Sırala
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
  • En Yeni
  Filtrele
  Nike %50 indirim Nike Dri-FIT Erkek Çocuk Şort (3-7 Yaş)

  Nike Dri-FIT Erkek Çocuk Şort (3-7 Yaş)

  Şort

  89,00 TL 44,50 TL
  SON 2 ÜRÜN
  Columbia YENİ SEZON AY6927 MIDWEIGHT CREW 2

  AY6927 MIDWEIGHT CREW 2

  Sporcu İçliği

  219,90 TL
  SON 1 ÜRÜN

  Genç Koşucular İçin En Güzel Çocuk Spor Ayakkabı ve Çocuk Spor Giyim 

   Hayattaki amaçlarımız ne kadar farklı olsa da her birini gerçekleştirmek için öncelikle bir şeyden emin olmalıyız: sağlığımız. Sağlıklı büyümek ve yaşlanmak düzenli spor gerektirir ve spor alışkanlığı da erken yaşta kazanılmalıdır. Çocukların spora alışmasında en kolay basamak, mekan ve ekipman olarak en fazla çeşitliliğe izin veren ve diğer tüm spor dallarının da içinde kendine yer bulan koşu sporu beyne giden oksijeni artırarak düşünme hızını yani zekâyı yükseltir, ileri yaşlarda ortaya çıkabilen zihinsel hastalıkları engeller; kalp krizi riskini, kolesterolü ve depresyonu azaltır. Kısaca bugünden spor yapan çocuklar ve gençler gelecekte sağlıklı bireyler olacaklardır.
   
  Herkesin en kolay yapabileceği spor olsa da koşu sporunun da dikkat edilmesi gereken incelikleri var. Koşu ayakkabısı seçimi, mevsime ve bedene uygun eşofman, tişört, şort ya da taytın belirlenmesi, pratik ve güvenli aksesuarların ve malzemelerin kullanılması koşudan alınacak verimi belirler. Türkiye’nin çocuk ve genç online spor ayakkabı ve spor giyim satış sitesi Rookie en rahat çocuk spor ayakkabı ve çocuk koşu ayakkabısı modelleri; en performanslı, her mevsime göre farklı özelliklere sahip çocuk spor giyim ürünleri, eşofman altı, eşofman üstü, tişört ve tayt modelleri ve spor aksesuar ve malzemeleriyle gençlerin ve çocukların attıkları her adımdan maksimum verimi almalarını ve sporu sevmelerini sağlıyor.
   
  Çocuk spor ayakkabı sınıfı altında yer alan çocuk koşu ayakkabısı modellerinde farklı zeminlerde en iyi tutuşu sağlayan tabanları, değişik yastıklama teknolojileri kullanılan orta tabanları ve esneklik, dayanıklılık, nefes alabilirlik gibi özellikleriyle öne çıkarak özelleşen üst malzemeleri olan çocuk koşu ayakkabısı modellerini bulacaksınız. Çocuk koşu ayakkabısı fiyatları, çocuk koşu ayakkabısı özellikleri ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilir ve yüzlerce çocuk koşu ayakkabısı modellerini Rookie online satış mağazasından güvenle alabilirsiniz.
   
  Koşu her ne kadar en çok koşu ayakkabısı ile ilgili gibi görünse de koşu yapan bir genç ve çocuk spor giyim tercihinden de en az ayakkabı kadar etkilenecektir. Kış mevsiminde dışarıda yapılacak koşularda Therma-FIT ve Climawarm gibi ısıtıcı etkiye sahip, Tech Fleece modellerinin de dahil olduğu çocuk koşu eşofman altı ve çocuk koşu eşofman üstü modellerini tercih etmelisiniz. Yaz aylarında ise ter atmayı hızlandıran ve kolaylaştıran, böylece hem konfor hem de performans veren, Dri-FIT ve Climacool, Climalite gibi teknolojilerin kullanıldığı çocuk koşu tişörtleri ve çocuk koşu taytları giyilmelidir.
   
  Çocuklar ve gençler için en doğru, verimli, konforlu ve güzel tasarımlı spor aksesuar ve malzemeleri için sayfamızda bir gezintiye çıkın, gördüklerinizi çok beğeneceksiniz.