Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Kız Genç Koşu Ayakkabısı

  Kız Genç Koşu Ayakkabısı

  İpi göğüslemek için sıkı çalışman ve doğru ekipmanı seçmen gerek. Rookie koşu ayakkabıları koleksiyonu ile kendine en uygun modeli kolayca seç, yarışta herkesi geç.

  2 ÜRÜN
  Sırala
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
  • En Yeni
  Filtrele

  En Güzel Kız Koşu Ayakkabısı Modelleriyle Haydi Kızlar Koşuya!

  Hepimizin kendimiz ve çocuklarımız için birbirinden güzel hayalleri, arzuları, beklentileri var. Fakat çocuklarımız bu hayallere ulaşabilmeleri için ilk önce sağlıklı bir bedene ve zihne sahip olmalılar. Herkes gibi çocuklar için de en kolay ve en geniş fayda sağlayan spor koşu. Ancak koşu sporu da, tüm spor dalları gibi, doğru şekilde ve doğru ekipmanla yapılmalıdır. En mühim ekipman ise koşu ayakkabısıdır. Çocuk koşu ayakkabıları yetişkinlerin koşu ayakkabılarından farklıdır. Çocukların ayak gelişimlerine, onların ağırlıklarına ve hareketliliklerine uygun malzeme ve teknolojileri içermelidir. Hemen her spor dalında sporcuların erkek ve kadın olarak ayrılmasından da anlaşılacağı üzere erkek çocuk koşu ayakkabısı ve kız çocuk koşu ayakkabısı modellerinde de farklı özelliklerin bulunması gerekir. Rookie dünyanın en başarılı koşucularının tercihlerini de içeren geniş kız koşu ayakkabısı koleksiyonuyla kız çocuklarının ve genç kızların sağlıklı ve zinde yetişmesine katkı sağlıyor. Rookie kız koşu ayakkabısı koleksiyonunda bulacağınız markalar adidas, Nike, Reebok, Asics ve New Balance, farklı teknolojiler kullanıyorlar ve dünyanın en başarılı koşucularının tercih ettiği modelleri üretiyorlar. Gelin kız koşu ayakkabısı koleksiyonumuzun içeriğine ve hangi kız koşu ayakkabısı modeline ihtiyaç duyduğunuza bakalım.

  adidas çocuk koşu ayakkabısı modelleri ayağın şeklini alan adiFIT iç taban, EVA yastıklamalı orta taban, antimikrobiyal iç astar OrthoLite ve daha çabuk hızlanmayı sağlayan adiWEAR alt taban teknolojileriyle özellikle parkur ve parklarda koşmak için çok uygun. Kızlar adidas kız koşu ayakkabısı modelleriyle spor salonlarında, yürüme bantlarında ya da açık havada, parklarda, parkurlarda keyifle koşup sağlıklı kalabilir, mutlu ve kendine güvenen bireyler olarak yetişebilir. adidas kız çocuk koşu ayakkabısı koleksiyonunda Duramo 7K gibi profesyonel modellerden günlük kullanıma da uygun modellere kadar geniş bir seçeneğiniz var.

  Nike çocuk koşu ayakkabısı koleksiyonunda Zoom Air hava yastıklama üniteli ve Cushlon orta tabanlı, yüksek hızı hedefleyen profesyonel ve amatör koşucuların performanslarını geliştirmelerine yardımcı olan Pegasus 32 modellerini; esneklik ve hafiflik sağlayan FlyWire kablolar, tüm ayağı destekleyen tam boy Air Sole yastıklamaları ve Phylon orta taban bulunduran Air Max 2015 ve Air Max 2016 modellerini; dikişsiz Knit kumaş ve süper esnek tabanlarla rahatlık ve hafiflikte çığır açan Free modellerini bulabilirsiniz.  Nike kız koşu ayakkabısı modellerinde hem tasarım hem de performans üst düzeydedir ve rahatlıkları sebebiyle günlük ayakkabı olarak da çok popülerdirler. Nike kız çocuk koşu ayakkabısı almak istiyorsanız en fazla çeşidi ve en iyi fiyatları Rookie’de bulabilirsiniz.

  Asics çocuk koşu ayakkabısı olarak tamamen profesyonelleşmiş bir tasarıma ve teknolojiye sahip olan Gel-Noosa Tri 11 modelini sunuyoruz. Asics kız koşu ayakkabısı Gel-Noosa Tri 11 Trustic alt tabana, içe-dışa basma riskini ortadan kaldırarak bilek sakatlanmalarını engelleyen jel dolgulu özel yastıklamalara sahip orta tabana ve karanlıkta parlayan detaylar da içeren göz alıcı baskılarla süslü hafif dış yüzeye sahip. Asics kız çocuk koşu ayakkabısı ile koşu sporunda kendini geliştirmek isteyen, ileride atletizm ile uğraşmayı düşünen kız çocukları ve genç kızlar bu yolda en büyük yardımcılarını edinmiş olacaklar.

  Reebok kız koşu ayakkabısı Zone Cushrun antibakteriyel iç astarı, bilekleri koruyan dolgulu yapısı, kaymayan ve hızlanmayı kolaylaştıran alt tabanı ile hem küçük koşucuların hem de arkadaşlarıyla oyunlar oynarken rahat etmek isteyen çocukların en çok tercih ettiği modellerden biri.

  Öyleyse haydi kızlar, zevkinize ve ayak yapınıza en uygun kız koşu ayakkabısını seçin ve çıkıp sağlıklı bir geleceğe koşun.