YENİ
Gümüş Kolye
Gümüş Kolye
149,90 TL
SEPETE EKLE

GÜMÜŞ - Yıllardır Değişmeyen Gümüş Modası
Gümüş ilk işlenmesinden bu yana kadınlar için önemli bir ziynet eşyası olmuştur. Hem uygun fiyat seçenekleri hem de şık tasarımlara öncülük etmesi nedeniyle sıkça tercih edilen bir takı malzemesidir. Siz de kombinlerinizi gümüş halhal, gümüş küpe, gümüş yüzük, gümüş bileklik ya da gümüş kolye ile tamamlayabilirsiniz. Özel günlerinizde seçeceğiniz gümüş kolye; işe giderken takacağınız gümüş küpe; plaj aksesuarınız olarak gümüş halhal; okula hazırlanırken bileğinize ilişecek hoş bir gümüş bileklik… Aksesuarın olduğu her yerde gümüş mutlaka iyi bir seçenektir. Elbette gümüşün de kendine has bir modası ve trendi olduğunu gözden kaçırmamak gerekiyor. Hem geleneksel hem de modern tasarıma sahip bir sürü gümüş bileklik, gümüş halhal, gümüş küpe ya da gümüş kolye bulmak mümkün. Üstelik gümüş takı seçenekleri uygun fiyatlı ve şık bir hediye alternatifidir.
Gümüş bileklik çeşitlerinde hem kadınlara hem erkeklere yönelik tasarımlar bulmak mümkün. Çünkü gümüş bileklik kadınlar kadar erkeklere de hitap eden, onların da beğenisine sunulan bir takı çeşidi. Ayrıca altın yüzük takmak istemeyen birçok erkek gümüş yüzük tercih etmektedir. Erkekler için tasarlanan gümüş bileklik modelleri daha sade ve sınırlı tasarımlar iken kadınlara yönelik sınırsız gümüş bileklik modelleri vardır.
Eğer hediye etmek ya da kendinize almak için gümüş kolye arıyorsanız her şeyden önce hediye alacağınız kişinin ya da kendinizin stilini düşünün. Daha çok klasik mi giyiniyorsunuz spor mu? Giyim stilinize göre spor, modern ya da klasik bir gümüş kolye tercih edebilirsiniz. Gümüş kolye size tek başına çok sade geldiyse yanına gümüş küpe ekleyerek bir set oluşturabilirsiniz.
Artık yaz aylarının en sevilen aksesuarları gümüş halhallar. Kadınlar özel davetlerden sahillere kadar her yerde gümüş halhal kullanıyor. Tarzınıza ve gittiğiniz ortama göre sade veya gösterişli modeller oldukça revaçta. Ayrıca en öncü gümüş halhal trendlerinden biri de birkaç halhalı üst üste takarak uyumlu bir stil oluşturmak. Siz de bu trendi yakalamak için sandaletlerinize uygun birkaç gümüş halhalı birlikte deneyebilirsiniz.

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
SİPARİŞİ TAMAMLA ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL