Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Geox Çocuk Spor Giyim Mağazası

  Geox Çocuk Spor Giyim Mağazası

  Rengarenk ve ışıl ışıl Rookie Geox çocuk spor ayakkabı modelleri çocukların adımlarına neşe katıyor, onları gülümsetiyor.

  10 ÜRÜN
  Sırala
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
  • En Yeni
  Filtrele

  Çizgi Roman Tadında Geox Çocuk Spor Ayakkabılar

  Çocukların iç dünyaları oldukça karmaşık, gizemli ve renklidir. Hayal dünyalarının sınırları olduğunu söylemek oldukça zordur. Yetişkinlerin göremedikleri ve düşünemedikleri birçok ayrıntıyı fark eder ve bu ayrıntılar üzerinde düşünürler. İzledikleri çizgi filmlerin de etkisiyle sıra dışı konulara, karakterlere ve materyallere yönelirler. Bizler için sıradan bir husus, onların zaman diliminde ve dünyasında bambaşka anlamlara mazhar olabilir. Bu sebeple süper kahramanlara, uzaya, ışınlara büyük ilgi duyarlar.

  Geox bu yönelimin getirdiği ihtiyacı gidermek adına harika çocuk spor ayakkabıları dizayn ediyor. Bu ayakkabılar oldukça rahat ve dayanıklı iken aynı zamanda da enfes tasarımlarla çizgi roman tadında muhteşem renklere ve temalara sahip. Çocukların hayal dünyası bu ayakkabılar sayesinde sınırsızlığına sınırsızlık katıyor. Daha yakından inceleyecek olursak eğer,  Geox hem spor ayakkabı hem de sandaletleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Geox çocuk spor ayakkabı hususunda tüm özellikleri ile bir bütün halinde. Geox Çocuk Spor Ayakkabı B KIWI G G, Geox Çocuk Spor Ayakkabı B TODO, Geox Çocuk Spor Ayakkabı J ANDROID, Geox Çocuk Spor Ayakkabı J SHUTTLE, Geox Çocuk Spor Kanatlı Ayakkabı J AYKO ve Geox Çocuk Spor Ayakkabı J GREGG Cgibi öne çıkan ve diğer tüm modellerin belirli standartları mevcut. Göz alıcı tasarım, maksimum seviyede sağlamlık, ayak sağlığının korunması bütün modellerde olmazsa olmaz özelliklerden. Kimi modeller ise daha özel özelliklere sahip. Her adımda yanıp sönen ve dikkatleri hemen üzerine çeken benzersiz taban ışıkları, diğer ayakkabılarda olduğu gibi kısa sürede bozulmaz, oldukça sağlamdır. Çocuklar bu modellerde kendinden geçer ve hareket etmekten keyif alırlar. Diğer önemli ana başlık ise Geox sandaletlerdir. Yazın veya havaların sıcak olduğu günlerde kapalı ayakkabılar çocukları sıkar ve rahatsız eder. Bu gibi durumların önüne eğlenceli bir şekilde geçmek için Geox, hem ışıklı sandalet hem de ışıksız çocuk sandaleti modelleri geliştirmiştir. İleri seviyede konfor vaat ederken, görselliği de göz ardı etmez. Geox Çocuk Sandalet B SAND TODO, Geox Çocuk Sandalet J SAND.STORM ve Geox Çocuk Sandalet J S.ANDROID öne çıkan eşsiz modellerden sadece bir kaçı.

  Haydi ne bekliyorsun, en kaliteli Geox çocuk spor ayakkabılar ve Geox çocuk sandaletleri, en ucuz fiyatlarla, kapıda ödeme, online alışveriş ve taksit imkanlarıyla kaçırma. Çizgi roman kahramanları bekletilmeye gelmez!