Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Genç Erkek Koşu Ayakkabısı Modelleri

  Genç Erkek Koşu Ayakkabısı Modelleri

  İpi göğüslemek için sıkı çalışman ve doğru ekipmanı seçmen gerek. Rookie koşu ayakkabıları koleksiyonu ile kendine en uygun modeli kolayca seç, yarışta herkesi geç.
  1 ÜRÜN
  Sırala
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
  • En Yeni
  Filtrele

  Erkek Çocuk Koşu Ayakkabısı İpuçları

  Çocuklar yaşları ve enerjileri sebebiyle çok hareketlidir. Durmaksızın hareket etmek, oyun oynamak ve eğlenmek isterler. Erkekler ise kız çocuklarına kıyasla daha çok koşuya dayalı oyunlar oynadıklarından daha fazla enerji sarf ederler. Eğer biraz dikkat ettiyseniz erkek çocukları kız çocuklarına kıyasla daha fazla ayakkabı kullanır başka bir deyişle daha fazla ayakkabı tüketir. Bunların yanı sıra biz ebeveynlerin düştüğü genel bir hata vardır. Yavrularına bir spor ayakkabı tesis ederek, her şeyi aradan çıkarmaya çalışırız. Bir spor ayakkabıyla her türlü faaliyetin gerçekleştirilebileceğini düşünürüz. Oysaki artık hem spor faaliyetleri çok daha fazla performansa dayalı bir noktaya geldi hem de her konuda, üretim materyalleri daha özele indirgendi. Yani kısacası bir spor ayakkabı ile aynı anda futbol oynamak basketbol oynamak yürüyüş yapmak veya koşmak devri kapandı. Şimdi futbol için ayrı basketbol için ayrı koşu için ayrı ayakkabılar var ve bu amaç doğrultusunda geliştiriliyorlar.

  Birkaç tane örnek vermek gerekirse, Nike bu konuda lider kuruluşlardan biri. Nike Erkek Çocuk Koşu Ayakkabısı Air Max 2016, Nike Erkek Çocuk Koşu Ayakkabısı Tri Fusion Run, Nike Erkek Çocuk Koşu Ayakkabı Free 5 ve Nike Erkek Çocuk Koşu Ayakkabısı Zoom Pegasus gibi modellerle farkını ortaya koyuyor. Bu modellerin tabanlarında koşu sırasında ayakların gereksinimlerini düşünerek, hafif ve ince bir tasarım tercih edilmiştir. Alanında önde gelen kuruluşlardan biri de adidas. Köpük tabanların hakim olduğu koşu kategorisinde adidas Erkek Çocuk Spider Man Ayakkabısı, adidas Erkek Çocuk Koşu Ayakkabı Lk Sport ve adidas Çocuk Koşu Ayakkabı Duramo 7 K gibi modeller hemen göze çarpıyor. Bu iki deve eşlik eden iki muhteşem marka daha var Reebok ve New Balance. Reebok Erkek Çocuk Koşu Ayakkabı Zone Cushrun hem koşu temalı oyunlar sırasında hem de koşu sporlarında rahatlıkla kullanılabilecek konforu ve kaliteyi ön planda tutan harika bir erkek çocuk koşu spor ayakkabısı.  New Balance Erkek Çocuk Koşu Ayakkabı Fresh Foam Zante ise yüksek ve esnek tabanı sayesinde maksimum yastıklama imkanı sunar. Bu sayede çocuklar çok daha rahat ve ağrısız şekilde doyasıya koşabilirler. Uzun lafı kısası oğlunuza alacağınız bir erkek çocuk koşu ayakkabısı onun hem yüzünü hem de ayaklarını güldürecek, keyifle oyunlar oynamasını sağlayacak.