Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Genç Erkek Futbol Ayakkabı Modelleri

  Genç Erkek Futbol Ayakkabı Modelleri

  Futbol dünyada milyonları içine almış büyük bir spor dalıdır. Çocuklarınızın küçük yaşta bu futbola yöneldiğini göreceksiniz. Rookie Online Satış Mağazası olarak biz, futbol sporunu yaparken performanslarını yüksek tutmaları ve rahat bir şekilde sporunu yapabilmeleri için bir çok marka tarafından özel tasarlanmış Çocuk Krampon (halı saha, suni çim, salon futbol ayakkabısı vb.) modellerini bir araya getirdik.

  Erkek Futbol Ayakkabısı Denilince Akla İlk Gelenler

  Futbol her zaman erkeklerin en büyük oyuncaklarından biri olmuştur ve olmaya devam ediyor. Hem göze hoş gelen yapısı hem de mücadeleyi, hırsı, coşkuyu veya hüznü aynı anda bünyesinde barındırması, futbolun dünya çapında sevilmesine ve oynanmasına etki eden durumlar. Çoğumuz her fırsat bulduğumuzda spor veya eğlence amaçlı bu oyunu oynuyoruz. Çocuklar ise mahallede veya okulda top oynamaktan kendini alamıyor. Şüphesiz bu oyunun en temel ihtiyacı ise krampon, halı saha ayakkabısı veya başka bir deyişle futbol ayakkabısıdır.

  Birçok marka bu kategoriye her sezon yeni modeller ekliyor. Ancak iki marka var ki tahtlarını kimse deviremiyor. Elbette Nike ve adidas’tan bahsediyoruz. Bu iki marka sektörün lokomotifi durumunda. Hemen hemen tüm oyuncuların ayaklarında bu iki markayı görmek mümkün. Ancak bazı modeller kullanıcılar tarafından daha çok tercih ediliyor. Bu her iki marka için de geçerli. Her iki markada önemli oyunculara ve dünya futbolunun süper starlarına özel tasarımlar ve genel tasarımlar üretiyor. adidas’ın öne çıkan krampon modelleri veya halı saha ayakkabıları adidas Çocuk Halı Saha Ayakkabısı X 15.4, adidas Çocuk Messi Halı Saha Ayakkabısı, adidas Çocuk Halı Saha Ayakkabı F5, adidas Çocuk Krampon Messi 10.4 FXG, adidas Çocuk Halı Saha Ayakkabı Lionel Messi 10.3 ve adidas Çocuk Krampon Messi 15.3’dür. Özellikle Messi temalı ürünler hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça çekici.  Nike ise başta CR7 olmak üzere Neymar Junior gibi futbolculara özel dizayn ettiği ayakkabılarla oldukça seviliyor. Nike krampon satın alacak futbolseverlerin büyük bölümü Nike Çocuk Halı Saha Ayakkabı Tiempo Legeng, Nike Çocuk Halı Saha Ayakkabı Magista Onda, Nike Çocuk Krampon Mercurial Victory, Nike Çocuk Ronaldo Krampon Mercurial Victory V CR7 Fg, Nike Çocuk Halı Saha Ayakkabı Neymar Hypervenom Phelon ve Nike Çocuk Suni Çim Saha Ayakkabı Mercurial Victory gibi modelleri tercih ediyor. Mercurial krampon ve Hypervenom halı saha bu modellerin arasında en çok tercih edilenlerden.En ucuz halı saha fiyatları ve indirimli kramponları bulabileceğiniz Rookie.com.tr’desiniz. Harika bir futbol ayakkabısı alarak hem çocuğunuzun gönlünü fethedin hem de iyi bir spor sever veya sporcu yetişmesine katkıda bulunun.