Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Genç Erkek Basketbol Ayakkabısı Modelleri

  Genç Erkek Basketbol Ayakkabısı Modelleri

  Rookie Basketbol Ayakkabısı Koleksiyonu ile potanın kralı olma sırası sende! Dünya yıldızlarının giydiği modellerden oluşan bu koleksiyon ile oyununu geliştirmeye hazır mısın?
  1 ÜRÜN
  Sırala
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
  • En Yeni
  Filtrele

  Rookie’nin Erkek Çocuk Basketbol Ayakkabısı Çeşitliliğine Güveni Tam!
   

  Basketbol çocuklar için oldukça önemli bir oyun ve gelişim aracıdır. Basketbolcuların boylarının uzun olması elbette fizyolojik özellikleriyle de alakalıdır ancak basketbol sporunun da bunda payı büyüktür. Mücadeleci yapısı, bir karşılaşmada amacın fazlasıyla gerçekleşmesi (basket atmak) ve oyuncuların sürekli hareket halinde olmaları hem seyredenler adına hem de basketbol oynayanlar adına bu sporun çekici olmasını sağlıyor. Basketbolun çekici olmasının göz ardı edilen bir unsuru daha var. Kendine has bir giyim tarzının var olmasıdır. Bu tarzın en belirgin ve öne çıkan karakteri ise basketbol ayakkabısı. Özellikle erkek basketbol ayakkabıları bu konuda ön plana çıkıyor. Öyle ki, sadece basketbol oynarken değil, muhteşem tasarımları sayesinde günlük hayatta da sıkça kullanılıyor.

  Rookie erkek basketbol ayakkabısı kategorisinin sunduğu geniş ürün yelpazesinden son derece emin. Nasıl mı? Hemen örneklerle anlatalım. Nike hem kendi logosu altında yıldız NBA basketbolcularını tema alarak tasarladığı modelleri hem de Jordan Jumpman ürünleriyle öne çıkan iki markadan bir tanesi. Kobe Bryant, Lebron James, Kevin Durant ve Carmelo Anthony bu yıldız isimlerden bazıları. Bu isimlerin modelleri ise Nike Çocuk Erkek Basketbol Ayakkabı Kobe 11 GS, Nike Çocuk Erkek Basketbol Ayakkabı KD 8 (GS) ve Nike Çocuk Erkek Basketbol Ayakkabı Hyperdunk 2015. Jordan Jumpman ise Michael Jordan’dan esinlenilerek oluşturulmuş bir koleksiyon. Bu koleksiyondaki ürünler 30 yılı aşmış durumda. Nike Çocuk Erkek Basketbol Ayakkabı Jordan Flight Origin 3,Nike Çocuk Erkek Basketbol Ayakkabı Air Jordan 7 Retro BG Ugly Sweater, Nike Çocuk Erkek Basketbol Ayakkabı Jordan New School BG, Nike Çocuk Erkek Basketbol Ayakkabı Jordan Flightt 23 BG ve Nike Çocuk Erkek Basketbol Ayakkabı Jordan Spizike harika tasarımları ve basketbol oyuncularına katkıları ile gönülleri feth ediyor. Sektörün bir diğer devi ise adidas. adidas da yine Nike gibi NBA starlarını tema kabul ederek muhteşem ayakkabılar sahneye sunuyor. Gerek sağladıkları ortopedik hizmetler gerekse de oyuncuları motive edecek tasarımlarla adidas çocuk basket ayakkabıları da, basketbolun adeta elçiliğini üstleniyor. adidas Çocuk Erkek Basketbol Ayakkabı D Rose 773 IV, adidas Çocuk Erkek Basketbol Ayakkabı Adizero PG K, adidas Çocuk Erkek Basketbol Ayakkabı Cross EM 3 ve adidas Çocuk Erkek Basketbol Ayakkabı D Howard 6 K ise adidas’ın öne çıkan modellerinden yalnızca birkaç tanesi. Bu ürün çeşitliliği ve indirimli çocuk basketbol ayakkabısı fırsatlarını kaçırmamak ve basketbola katkı sunmak adına Rookie’yi takip etmeye devam edin!