Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Erkek Çocuk Mayo ve Deniz Şort Modelleri

  Erkek Çocuk Mayo ve Deniz Şort Modelleri

  Güneşin ve yazın tadını cıvıl cıvıl Rookie mayo koleksiyonu ile çıkar!

  0 adet ürün bulundu.

  Erkek Çocuk Mayo Modelleriyle Çocuklar Bu Yaz Tatilinde Çok Eğleniyor

  Rookie yıl boyunca ders çalışıp dinlenmeyi ve eğlenmeyi hak eden çocukların yaz tatilinden alacağı keyfe birbirinden güzel ve rahat erkek çocuk mayo modelleriyle katılıyor. Çocuğunuz ister profesyonel bir yüzücü olma yolunda çalışıyor olsun, ister yüzme sporuyla amatörce ilgilensin isterse de yalnızda suda oynamaya bayılıyor olsun, onun zevkine ve ihtiyacına göre bir erkek çocuk mayo modeli Rookie’de mutlaka var.

  Yüzme sporu denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Speedo erkek çocuk mayo modelleriyle Rookie yaz koleksiyonunun başını çekiyor. Speedo erkek çocuk mayo modelleri arasında antrenman ve yarışlarda giymeye uygun Monogram ve Power Strip gibi modellerin yanında eğlenceli desenlere sahip, renkli ve çok rahat erkek çocuk mayo modelleri de var.

  Rookie erkek çocuk mayo koleksiyonunda bulacağınız bir diğer marka ise adidas. Süper kahramanlara hayran çocukların bayılacağı Avengers temalı adidas erkek çocuk mayo ve denizle ya da havuzla yeni tanışacak bebeklerin ihtiyaçlarına özel, onların narin tenine uygun kumaştan üretilmiş adidas bebek mayoile çocuklar bu yaz da çok eğleniyor, harika görünüyor.

  Erkek çocuk mayo seçimi yaparken yalnızca tasarıma bakmak yeterli değildir. Yaz boyunca çok sıcak havalarda ve güneşin altında giyileceği için erkek çocuk mayolarının mutlaka ultraviyole koruması olması, çocukların tenlerini güneşin zararlı ışınlarından tam olarak koruyabilmesi gerekir. Denizde giyilecek erkek çocuk mayolarında tuza, havuzda giyilecek erkek çocuk mayolarında ise klora karşı dayanıklılık en önemli özelliklerden biridir. Hem erkek çocuk mayosunun daha uzun süre kullanılabilmesi hem de renklerinin solmaması için klora, güneşe ve tuza karşı dayanıklı kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. Erkek çocuk mayo modellerinde kullanılan kumaşlarda çabuk kuruma özelliği de dikkate alınıyor. Böylece ıslak kalıp daha çabuk yıpranmasının da önüne geçiliyor.