Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ !
30 gün içinde koşulsuz değişim.
  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Converse Çocuk Ayakkabı

  Converse Çocuk Ayakkabı

  Rookie Converse çocuk spor ayakkabı koleksiyonu, yeni yastıklama teknolojileri ve modernize edilen tasarımıyla, asla eskimeyeceğini ve unutulmayacağını bir kez daha kanıtlıyor.

  35 ÜRÜN
  Sırala
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
  • En Yeni
  Filtrele

  Neden Converse Çocuk Ayakkabı

  Sokakların Genç Starları İçin Rookie Converse Çocuk Spor Ayakkabı Koleksiyonu

  1908'de Marquis M. Converse'in kauçuk ayakkabılar üretmek için kurduğu şirket önce tenis ardından ise gerçek anlamda tüm dünyada bir moda ve stil ikonu olmasını sağlayacak basketbol ayakkabıları üreterek adını duyurdu. Converse çocuk spor ayakkabı modellerinde klasik tasarımları tercih ederken yenilikçi ürünlerinde dahi klasik çizgilerini koruyan bir anlayışa sahiptir. Böylece Converse çocuk spor ayakkabısı modelleri her zaman değerini korur ve her nesil tarafından severek giyilir.

  Nike'ın satın almasından sonra tekrar canlanan ve yeni tasarımlarla çeşitlenen Converse çocuk spor ayakkabı modelleri bu sayede daha yeni taban teknolojilerine de kavuştu. Converse çocuk spor ayakkabı modelleri şimdi eskisine göre daha iyi taban tutuşlarına, daha fazla nefes alan kanvas dış yüzeye ve ayağı çok daha iyi yastıklayarak gün boyu konfor veren yumuşak ve esnek orta tabanlara sahip.

  Rookie Converse çocuk spor ayakkabı koleksiyonunda efsanevi "The Weapon" modelinden esinlenilerek geliştirilen ve küçük çocukların günlük ihtiyaçlarına göre tasarlanan Star Player Converse çocuk spor ayakkabısı modellerini ve asla eskimeyecek klasik Chuch Taylor All Star Converse çocuk spor ayakkabı modellerini bulabilirsiniz. Yüksek yakalı Converse çocuk spor ayakkabı modellerinin yanı sıra daha geniş bilek özgürlüğü sunan alçak yakalı ve bileksiz Converse çocuk spor ayakkabısı modelleri Rookie Converse çocuk spor ayakkabı koleksiyonunda yer alıyor. Converse çocuk spor ayakkabı modellerinde çocukların kolaylıkla kullanabilmesi göz önüne alınarak cırt cırtlı bantlı kapaışlar, her zeminde iyi tutuş sağlayarak oyunlar sırasında kayıp düşmeyi engelleyen alt tabanlar, hareketli çocukların ayaklarını fazla ısınmaktan ve terden koruyan gelişmiş havalandırma, yumuşak ve esnek kanvas dış yüzey, klasik görünüm korunmakla birlikte orta tabanda güncel teknolojilerle geliştirilmiş, etkili yastıklama yapabilen köpük dolgular kullanılıyor. Çocukların konforlu ve sağlıklı biçimde koşup oynarken aynı zamanda da süper havalı görünmelerini sağlayacak Converse çocuk spor ayakkabı koleksiyonu Türkiye'nin en genç spor ayakkabı ve giyim online mağazası Rookie ile tüm çocuklara sunuluyor.