Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Columbia Çocuk Mont, Kaban ve Bot Modelleri

  Columbia Çocuk Mont, Kaban ve Bot Modelleri

  Columbia çocuk mont, kaban ve bot modelleri ile kışın tüm zorluklarına kolayca karşı koy! Terletmeden sıcak tutan, su geçirmez ve leke tutmaz Columbia çocuk koleksiyonunu Rookie'de keşfet.
  3 ÜRÜN
  Sırala
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
  • En Yeni
  Filtrele

  Columbia Çocuk Giyim ve Ayakkabı Ürünleri ile Outdoor Sporlar Daha Keyifli

  1938 yılında kurulan Columbia, çocuk ürünlerinde de yetişkin modellerde kullandığı gelişmiş teknolojileri kullanan, dünyanın en iyi outdoor spor markalarından biridir. Kışlık ve yazlık giyim, ayakkabı ve aksesuar koleksiyonlarıyla çocukların her hava şartında sıcak ve rahat olmasını sağlayan Columbia ürünleri Rookie’nin outdoor koleksiyonunun da en dayanıklı ve en çok tercih edilen modellerini içeriyor.
  Columbia çocuk mont, kaban, ceket ve eşofman takımları açık havalarda ve zor şartlarda giyilecekleri düşünülerek, en çetin doğa koşullarına karşı en iyi korumayı sağlayacak teknolojilerle üretilir. Columbia çocuk mont ve kabanlarında su geçirmez - hava geçirir omni-tech, sıcak tutan turbodown ve teri dışarıya atan omni-wick teknolojileri kullanılmaktadır. Columbia çocuk giyim ürünlerinde kullanılan bu özel kumaşlar tenin doğal biçimde nefes almaya devam etmesini, hareket esnasında oluşan terin ve fazla sıcaklığın dışarı atılmasını ve düşük yüzey gerilimi sayesinde yağmurun tamamen dışarıda tutulmasını sağlar. Klasik kaz tüyü montlara göre çok daha hafif yapılı, su geçirmezliği tam ve etkili ısı yalıtımı sunan Columbia çocuk mont ve kaban modelleri en soğuk kış şartlarında çocukların dışarıda keyifle ve güvenle zaman geçirmelerini sağlar. Omni-shield adı verilen teknoloji ise tıpkı yağmur gibi her türden sıvının yüzeye yapışmadan akıp gitmesini sağlayarak kir tutmama özelliği gösterir, böylece çocukların özgürce oyun oynamalarına imkan verir. Aynı teknolojiler Columbia çocuk bere, atkı ve diğer aksesuar ürünlerinde de kullanılır ve en rahat, koruması en güçlü ürünleri oluşturur.
  Columbia çocuk bot ve ayakkabı modelleri de su geçirmezlik ve nefes alabilirlik özelliklerini outdry teknolojisinden almaktadır. Columbia çocuk spor ayakkabı ve botlarında kullanılan bu teknolojiye sahip malzemeler sayesinde ayak gün boyu kuru ve serin tutularak kötü kokular ve mantar oluşumu engellenir, su girişi önlenerek yağmurda ve karda ayakların kuru kalması garantilenir. Çocukların gelişimi süren ayakları için onlara uyum sağlayabilecek yapıda bir ayakkabı çok önemlidir. Columbia çocuk ayakkabıları oyunlar sırasında en sağlıklı deneyimi sunabilmeleri için omni-grip tabana sahiplerdir. Bu tabanda kuru ve ıslak yüzeylerde en uygun tutuşu sağlayacak farklı alanlar bulunur ve her şartta güvenli ve sağlıklı bir yürüyüş sunar. Hafif ve esnek yapısıyla adımları destekler, ayağı yastıklayarak rahatlık verir.
  Kışlık ürünlerin ardından yazlık ürünler de çıkaran Columbia, bu ürünlerinde ise serin kalmayı sağlayan omni-freeze adını verdiği bir teknoloji kullanmaktadır. Böylece çocuklar yaz aylarında güneşin zararlı ışıklarından ve sıcaktan korunarak güvenle dışarıda vakit geçirebilirler.
  Yeni sezon ve indirimli en güze Columbia çocuk mont, kaban, ayakkabı, aksesuar ve tüm diğer ürünleri Rookie Columbia koleksiyonunda bulabilir ve keyifli bir outdoor deneyimi yaşayabilirsiniz.