İNDİRİM
Aloe Çanta
Aloe Çanta
69,90 TL 34,95 TL
SEPETE EKLE

Çocuklar İçin Renkli ve Şık Çanta Modelleri
Yetişkinlerde olduğu gibi çocuk modasında da sezonun trendleri hızla değişiyor. Desenli çantalar, çocuk sırt çantası, hatta mini el çantaları, sıra dışı aksesuarlar ve çok daha fazlası… Çocuk modası; her çocuğun yaşına ve zevkine uyabilecek, yetişkinleri kıskandıracak alternatiflerle dolu! Kombin seçimlerinde en az ebeveynleri kadar titiz olan çocuklar, yeni moda trendlerine oldukça hakim. Çocuk modasında yaşanan her gelişmenin ön plana çıkmaya başlaması, modanın yalnızca yetişkinler için olmadığını bize geçen her gün daha da kanıtlıyor. Özellikle sosyal medyada anne çocuk konseptli birçok hesabın hayatımıza girişi, çocuk modasına olan ilgiyi gözler önüne serdi ve modayı çok daha yakından takip etmemizi sağladı.
Değişen trendler ve gelişen moda ile birlikte eski alışkanlıkların bir kenara bırakıldığı, mavi ayakkabıları yalnızca erkek çocuklarında, pembe çantaları sadece kız çocuklarında görmeyeceğimiz yepyeni ve rengarenk bir döneme giriyoruz. Aynı şekilde desenli çantalar ve kıyafetlerde de sıkça rastladığımız cinsiyet ayrımları yavaş yavaş ortadan kalkıyor ve çocuk modası yeni baştan şekilleniyor.
Çocukların moda dünyası her ne kadar renkli ve eğlenceli olsa da konu, çocuk sırt çantasına geldiğinde iş biraz ciddiyete biniyor ve tüm ebeveynlerin hassas davranması gerekiyor. Öyle ki çocuk sırt çantalarının, çocukların kendi zevklerini yansıtmasının yanı sıra onların fiziksel gelişimlerine olumsuz yönde bir etki bırakmaması gerektiği de son derece önem taşıyor. Okula dönüş dönemi gelmişken, ebeveynlerin çocukları için kaliteli materyallerden üretilmiş çantaları tercih etmesi ve çanta içinin çok ağır eşyalarla doldurulmaması gerektiği konusunda çocuklarını uyarması gerektiğini hatırlatalım. Çocuk sırt çantaları konusunda uyarılarımızı da yaptığımıza göre bu rengarenk dünyanın kapılarını aralayıp seçenekleri daha yakından incelemeye geçebiliriz!  
2018 çocuk modasında çanta trendleri, çok renkli ve hareketli. Pembe çantalar, sevimli mi sevimli mini el çantaları, farklı desenli çantalar...
Yetişkinlerde görmeye alışkın olduğumuz mini çantaları bu sezon, çocuk mağazalarını süslüyor. Daha renkli, daha sevimli birçok mini el çantası; çocuk reyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kızların dünyasında modası asla geçmeyen, onları küçük birer prenses yapan pembe çantalar ise bu yıl da vitrinlerin en özel köşesini çoktan aldı.
Çocuğunuzun şık kombinlerini tamamlayacak çocuk sırt çantası, pembe çanta, mini el çantası, desenli çanta gibi birçok seçeneğe sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilir, uygun fiyatlı, hesaplı alışverişin tadını çıkararak çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
SİPARİŞİ TAMAMLA ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL