Sezonun Şık ve Trend Plaj Çantası Modelleri
Günlük kombinimizde çoğu zaman yalnızca kıyafet, ayakkabı veya aksesuarlarımıza uymasına dikkat ettiğimiz çantalar, konu plaj modası olunca farklı bir boyuta taşınıyor. Hepimiz biliyoruz ki plaj şıklığının en önemli unsuru olan plaj çantası, yılın yaz trendlerine uymasının yanı sıra kullanışlı ve rahat da olmalı. Hâl böyle olunca şıklığı ve rahatlığı birleştiren bir plaj çantası edinip onu tüm yaz boyunca vazgeçilmezimiz yapmak ilk görevlerimiz arasına giriyor.

Kişisel bakım ürünleri, elektronik eşyalar, güneş gözlüğü, kitap, cüzdan ve çok daha fazlasını rahatlıkla yanınızda taşımanızı sağlayacak büyük bir plaj çantası almaya karar verdiyseniz, yapmanız gereken tek şey yılın plaj trendlerini takip etmek. Hasır plaj çantalarından silikon plaj çantalarına; kumaş plaj çantalarından kullanışlı, şık ve büyük plaj çantalarına kadar aradığınız ne varsa, sezonun trendlerine ışık tutan bu yazımızı sonuna kadar okumadan geçmeyin!

2018 yılı plajlarında, geçtiğimiz yıllardan da görmeye alışık olduğumuz şeffaf plaj çantalarının etkilerini yeniden hissettik. Estetik formu ve her renge uyum sağlamasıyla günlük yaşamımıza dahil olan şeffaf çantalar, sahillerde de yer almaya başladığından beri plaj modasında iddialı parçalar da yeniden kendini göstermeye başladı. Eminiz ki estetik, şık, iddialı ve şeffaf plaj çantalarını sahillerde daha uzun süre görmeye devam edeceğiz.

Şeffaf plaj çantaları gibi silikon plaj çantaları da plajlarda farklı olmayı seven kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında. Su geçirmeme avantajı ve deniz keyfine gölge düşürmeyen kullanışlı formuyla silikon plaj çantaları, bu yaz da sahillerde enerjik bir hava oluşturmaya devam etti.

Hafifliği ve rahatlığıyla ön plana çıkan kumaş plaj çantaları ise yaz ayının sıcakları ve ağır plaj eşyaları göz önünde bulundurulduğunda plaj modasında öncelikli tercih sebebi olabiliyor. Kolaylıkla yıkanabilmesi, terletmeyen bir materyale sahip olması ve çok daha fazlası sayesinde kumaş plaj çantalarını hem günlük yaşamımızda hem de plaj trendleri arasında uzun süre daha göreceğiz gibi duruyor.

Her dönemin trend parçası hasır plaj çantaları da kumaş plaj çantaları gibi hafifliğiyle size kullanım avantajı yaratmanın yanı sıra sahillerde zamansız bir şıklık yakalayarak göz kamaştırmanızı sağlıyor.

Tercihiniz ister kullanışlı bir büyük plaj çantasından, ister gösterişiyle göz kamaştıran şık bir plaj çantasından isterseniz de her yazın vazgeçilmez trendi hasır plaj çantalarından yana olsun… Tatil boyunca plajlarda ışıldayacağınız tüm şık plaj çantası seçeneklerine sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
Site üzerinden online alışveriş için hemen harekete geçin ve sezonun en şık plaj çantasını alıp bu yazın gözdesi olma şansını kaçırmayın!

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
SİPARİŞİ TAMAMLA ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL