Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Çocuk ve Bebek Beşiktaş Forma ve Koleksiyonu

  Çocuk ve Bebek Beşiktaş Forma ve Koleksiyonu

  Çocuk ve Bebek Beşiktaş Forma ve Koleksiyonu ürünlerin alışverişin keyfini çıkart

  0 adet ürün bulundu.

  Orijinal Beşiktaş JK ürünleri Rookie’de Genç Kartalları Bekliyor

  Takımını stadyumda ya da evde televizyon karşısında izlerken desteklemek isteyen, yense de yenilse de ertesi gün okulda resmi Beşiktaş formasını gururla giymek, Çarşı’da keyifle gezmek isteyen BJK taraftarı gençler için hepsi orijinal ve resmi ürünler şimdi Rookie’de.

  Resmi Beşiktaş forması ve Beşiktaş çocuk forması modelleri yıldız oyuncuların giydikleriyle birebir aynı özelliklere sahip. adidas üretimi olan beyaz Beşiktaş forması ve çubuklu Beşiktaş forması Climacool ve Formation gibi performans artırıcı teknolojileri içeriyor. Bu sayede yalnızca gururla taşınmakla yetinmeyip küçük futbolcuların yeteneklerini sergilemesine de yardımcı oluyor. Orijinal ve resmi Beşiktaş çocuk forması ürünlerinde kullanılan Climacool teknolojili kumaş teri tenden emip dışarıya atarak maç ve antrenman boyunca, ne kadar çok koşarsan koş, kuru ve serin kalmanı garantiler, gücünü daha idare ve uzun süre kullanabilmene imkân tanır. Daha doğal ve özgür hareket imkânı tanıyan Formation tekniği kullanılan dikişler sayesinde istediğin her hareketi kolayca yaparsın; Beşiktaş çocuk forması seni her hareketinde destekler, maçı kazandıracak o golü atmana yardımcı olur. Bu üstün özellikler ve teknolojiler hem resmi Beşiktaş forma üstü, hem Beşiktaş şortu hem de Beşiktaş tişörtü modellerinin üretiminde kullanılmıştır.

  İnönü Stadı ruhunu taraftarının coşkusuyla sürdüren Vodafone Arena’da ve arkadaşlarınla ya da ailenle evde maçları resmi Beşiktaş çocuk forması, Beşiktaş atkısı ve Beşiktaş şapkası ile izlemenin keyfi anlatılmaz, tıpkı Beşiktaşlı olmak gibi, yaşamak gerekir. Hemen formanı al, atkını ve şapkanı tak, takımına desteğini her yerde göster.