Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  Çocuk Basketbol Ayakkabısı ve Koleksiyonu

  Çocuk Basketbol Ayakkabısı ve Koleksiyonu

  Dünya basketbolunun zirvesi NBA'in en büyük yıldızlarının tercih ettiği modeller Rookie çocuk basketbol ayakkabı ve koleksiyonunda, basketbolun yeni yıldızlarını bekliyor. Haydi, potanın yeni kralı sen ol.

  Rookie Çocuk Basketbol Ayakkabı ve Koleksiyonu ile kendi tarzını yarat

  Gücü, yeteneği, çevikliği ve aklı bir arada kullanmayı gerektirdiğinden çocukların zihinsel ve bedensel gelişiminde büyük etkiyi sahip olan basketbol, takım oyununa dayalı mekanizmasıyla da sosyalleşme, iş bölümü gibi kavramların benimsemesine yardımcı olur. Bu sebeple çocukların basketbola yönlendirilmeleri oldukça faydalıdır. Zaten basketbolun icadından beri sürekli artan popülerliği sayesinde de çocuklar bu sporu yapmaya heveslidirler. Basketbolun heyecanı ve faydaları hiç değişmemişse de 1891’den beri kuralları, oynanışı ve kullanılan ekipman çok değişti. Basketbol ayakkabısı modellerinde kullanılan yastıklama ve taban teknolojileri, basketbol forması modellerinin kumaşlarındaki ter atıcı ve serinletici mikrofiber iplikler ile basketbol topu gibi en temel aksesuar ve malzemeler dahi yıllar içinde büyük değişiklikler gösterdi. Siz de çocuğunuzun basketbol oynamasını ve spordan keyif almasını istiyorsanız ona en yeni çocuk basketbol ayakkabısı modellerini ve çocuk basketbol forması, çocuk basketbol şortu, çocuk basketbol eşofmanları giydirmelisiniz.
   
  Çocuk basketbol ayakkabısı fiyatları ve modelleri için en geniş ürün yelpazesi Rookie’de. Çocuk basketbol ayakkabısı modellerinde en dikkat edilmesi gereken özellik, tüm ayakkabılarda olduğu gibi, orta tabanın sağladığı rahatlıktır. Orta taban yalnızca ayağın rahat etmesini sağlamakla kalmaz; bilek, diz ve bel üzerine binen yüklere destek de olur. Böylece çocukların kemik gelişimleri sağlıklı şekilde sürer. Çocuk basketbol ayakkabısı seçerken adiPRENE, Lunarlon, Phylon gibi teknolojilere sahip modelleri tercih etmelisiniz. Türkiye’nin genç ve çocuk spor ayakkabı ve spor giyim online satış mağazası Rookie’de göreceğiniz çocuk basketbol ayakkabısı modellerinin hepsinde en gelişmiş orta taban teknolojilerini bulacaksınız. Bir salon sporunda kullanılacağından çocuk basketbol ayakkabısı modeli seçerken alt taban malzemesine ve teknolojisine de dikkat etmelisiniz. Ve elbette rakiplerinden daha çevik ve hızlı olabilmesi için daha hafif, daha esnek, FlyWire gibi teknolojilerle desteklenen üst malzemeye sahip çocuk basketbol ayakkabısı modellerini tercih etmelisiniz. Air Jordan koleksiyonu, Kobe koleksiyonu, LeBron James koleksiyonu ürünlerimizde zaten tüm bu özelliklerin en gelişmişlerini bulacaksınız.
   
  Verimli ve keyifli bir spor deneyimi için basketbol forması, basketbol şortu, basketbol tişörtü ve basketbol eşfomanı da ayakkabı kadar önemlidir. Ter emici Dri-FIT ve Climalite kumaşlara sahip, esnek, dayanıklı malzemelerden üretilen çocuk basketbol şortu ve çocuk basketbol tişörtü ile çocuk basketbol eşofman altı, çocuk basketbol eşofman üstü ve çocuk basketbol eşofman takımı modelleri daha uzun süre ve daha performanslı oynamanın anahtarıdır. Jordan, Kobe ve LeBron gibi koleksiyon ürünlerinin yanı sıra dünyanın en iyi takımlarının giydiği NBA lisanslı çocuk basketbol forması modelleri de Rookie’de geleceğin yıldızlarını bekliyor. İsimli çocuk basketbol formaları yaptırma hizmeti ile de genç sporcuların motivasyonunu yükseltecek, onlara özel basketbol formaları tasarlıyoruz.
   
  Antrenmana giderken malzemelerini rahatça taşıyabilmesi için çocuk basketbol sırt çantası modelleri, farklı boylarda ve tasarımlarda basketbol topumodelleri ve ünlü yıldızların imzalarını taşıyan tasarımlarıyla basketbol çantaları, basketbol cüzdanları ve diğer basketbol aksesuar ve malzemelerini Rookie’de en iyi fiyatlarla bulabilirsiniz.