Tüm siparişlerinizde ve iade-değişimlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

30 gün içinde koşulsuz değişim.

  Hesabım Giriş Yap Üye Ol
  adidas Performance Çocuk Koleksiyonu

  adidas Performance Çocuk Koleksiyonu

  Tüm dünyada sporcuların en çok tercih ettiği ayakkabı, giyim ve aksesuarlardan oluşan Rookie Çocuk adidas ayakkabı ve Performans ürünleriyle gençler ve çocuklar sağlıklı ve başarılı bir gelecek için ihtiyaç duydukları desteğe kavuşuyor.

  28 ÜRÜN
  Sırala
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
  • En Yeni
  Filtrele
  adidas Performans %50 indirim adidas Frozen Elsa Çocuk Ceket (1-10 Yaş)

  adidas Frozen Elsa Çocuk Ceket (1-10 Yaş)

  Ceket

  205,00 TL 103,00 TL
  SON 2 ÜRÜN
  adidas Performans %49 indirim adidas Frozen Elsa Çorap (3 Çift)

  adidas Frozen Elsa Çorap (3 Çift)

  Çorap

  49,00 TL 25,00 TL
  SON 1 ÜRÜN
  adidas Performans %49 indirim adidas Bebek Mayo (0-4 Yaş)

  adidas Bebek Mayo (0-4 Yaş)

  Mayo-Bikini

  85,00 TL 43,00 TL
  SON 2 ÜRÜN

  adidas performans Ürünleri Kullanıcıların Gözdesi Olmaya Devam Ediyor

  adidas kurulduğu günden bu yana alanında öncü olmayı hedeflemiş bir kuruluştur ve bunu her dönem başarmayı bilmiştir. Gerek birbirinden özel ve güzel tasarımları, gerekse sağladığı onlarca avantajla, bugüne kadar kullanıcıları asla yarı yolda bırakmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle adidas 3 şerit detayı ürünlere bambaşka bir hava katmıştır. Bu özellik tekstil ve ayakkabı üretimin seyrini değiştirmiş aynı zamanda yön vermiştir. adidas performans kategorisinde birçok başlık bulunmaktadır. Ve sadece yetişkinler için değil çocuklar içinde adidas performans kategorisi modernize edilmiş ve detaylandırılmıştır.

  adidas performans kategorisi 3 ana başlıktan oluşmaktadır. Bunlardan ilki adidas çocuk spor ayakkabısı başlığıdır. Bu başlık oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. adidas çocuk koşu ayakkabısı alt başlığında adidas Çocuk Spor Ayakkabı Ik Sport, adidas Çocuk Koşu Ayakkabı Duramo 7 K gibi modeller ön plana çıkıyor. Koşu sırasında sağladığı maksimum konfor ve esneklik ile daha verimli bir spor tecrübesi sunuyor. adidas çocuk futbol ayakkabısı kategorisinde de yine birbirinden şık ve gösterişli krampon ve halı sahalar mevcut. Özellikle Messi temalı ürünler hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından çokça kullanılıyor ve rağbet görüyor. adidas çocuk basketbol ayakkabısı, bölümünde ise Dwight Howard ve Derrick Rose temalı ürünler küçük basketbolseverleri mest ediyor. adidas çocuk antrenman ayakkabısı bölümünde ise adidas performans farkını net şekilde ortaya koyuyor. adidas Çocuk Antrenman Ayakkabı Essential Star ve adidas Çocuk Spor Ayakkabı Sta Fluid 3 sınıfında geçer not almasının yanı sıra miniklere gereken hassasiyet göz edilerek geliştirilmiştir.

  adidas performansın iki diğer kategorisi ise adidas çocuk spor giyim ve adidas aksesuar ve malzemeler. adidas çocuk spor giyim, ayakkabı ile beraber diğer ağır top konumunda. adidas çocuk forma, adidas çocuk şort, adidas çocuk mont-kaban ve adidas çocuk eşofman üstü gibi alt başlıklar 3 şerit efsanesinin tüm detaylarını modellerinde yansıtıyor. adidas performans ürünleri ister retro ürünlerde olsun ister yeni nesil serilerde olsun tüm canlılığı ve göz alıcılığına devam ediyor.  adidas performansın üçüncü başlığı olan aksesuar bölümünde ise adidas çocuk çanta-cüzdan, adidas çocuk sırt çantası ve adidas çocuk yüzücü gözlüğü gibi birçok alana ve amaca hizmet eden ürünler mevcut. Yapmanız gereken çocuğunuzun ne amaçla hangi yönde bir ürüne ihtiyaç duyduğunu belirlemek ve adidas performans dünyasından ihtiyacınızı en uygun fiyatlarla ve kaliteyle karşılamak.